Overená cestovná kancelária – CK Solvex

naša vydarená dovolenka v Bulharsku a iných destináciách

Na dovolenku len s kvalitnou a overenou cestovkou: Vieme, prečo si vybrať SOLVEX!

Chystáte sa počas leta alebo prázdnin s rodinou na dovolenku? Na to, aby ste si ju užili bez komplikácií, myslite už pri výbere samotného zájazdu. Mnohých zlákajú ponuky „first“ alebo „ultra last minute“, no verte, že kvalita zájazdu a kúpa dovolenky vyžaduje oveľa viac ako len ušetrené financie. Pri kúpe dovolenky by ste mali vyberať cestovnú kanceláriu, ktorá je na trhu už niekoľko rokov a referencie jej klientov hovoria jasnou rečou. Ich spokojnosť by mala byť na prvom mieste. A nielen to!

Výber kvalitnej cestovnej kancelárie má veľa plusov

Okrem toho, že sa o vás pri kúpe a výbere zájazdu postará kvalitný a skúsený tím zamestnancov, je tiež veľkou výhodou, keď má kancelária v ponúkaných letoviskách svojich delegátov, na ktorých sa môžete v prípade potreby bez problémov obrátiť. CK Solvex je zárukou kvality, ktorú overil čas. Na trhu je totiž už celých sedemnásť rokov a je tiež hrdým majiteľom certifikátu kvality a dôveryhodnosti EN ISO 9001 : 2015. Kým iné kancelárie bojujú so zákazníkmi a prežitím, cestovná kancelária SOLVEX získala prestížne ocenenie – Pečať Bonity a je tiež riadnym členom Slovenskej asociácie cestovných kancelárií a cestovných agentúr.

Nezabudnuteľná dovolenka so SOLVEXOM

Máte v pláne navštíviť Bulharsko, Turecko, Čiernu Horu, Chorvátsko, Grécko, Taliansko či naše malebné Slovensko? CK Solvex s množstvom pobočiek po celom Slovensku vám dokáže nájsť vytúžený zájazd, na ktorom si dokonale oddýchnete. V Bulharsku dokonca zastrešuje najviac letovísk, aby ste si vybrali dovolenku presne podľa vašich predstáv ako stovky zákazníkov pred vami. Verným klientom ponúka CK Solvex extra zľavy a dokáže vám vytvoriť zájazd aj na splátky. Skúsenosti v cestovnom ruchu a stovky spokojných klientov robia z CK Solvex jednotku na trhu.

Tu môžete zverejňovať svoje príbehy z Vašich vydarených dovoleniek, príbehy, rady, recenzie, skúsenosti, návody, postrehy…
CK SOLVEX, Námestie SNP 15, Bratislava 811 06, 02/2100 2100, solvex@solvex.sk

Dovolenka Hotel Oceanis, Rhodos

Chcela by som sa Vám srdečne poďakovať za skvelú dovolenku na Rodose v hoteli Oceanis. Vynikajúci prístup začal už pri vybavovaní dovolenky na pobočke v Žiline, týmto by som sa im ešte raz chcela poďakovať Vašej zástupkyni Silvii za jej profesionálny, srdečný prístup a skvelé odporúčanie. Nakoľko som cez CK Solvex cestovala po prvý krát jej prístup nás presvedčil o správnosti výberu dovolenky cez Vašu CK. Dovolenka na Rodose a v hoteli Oceanis môžeme len vrelo odporúčať, služby hotela sú na vysokej úrovni a nakoľko sa hotel nachádza iba 5 km od hl.mesta, odporúčala by som tento hotel pre všetky vekové kategórie. Nemám čo vytknúť ani čo sa týka hotela a ani služieb CK a preto by som sa Vám ešte raz poďakovala za sprostredkovanie fantastickej dovolenky. ĎAKUJEME 🙂

Mária