Overená cestovná kancelária – CK Solvex

naša vydarená dovolenka v Bulharsku a iných destináciách

Na dovolenku len s kvalitnou a overenou cestovkou: Vieme, prečo si vybrať SOLVEX!

Chystáte sa počas leta alebo prázdnin s rodinou na dovolenku? Na to, aby ste si ju užili bez komplikácií, myslite už pri výbere samotného zájazdu. Mnohých zlákajú ponuky „first“ alebo „ultra last minute“, no verte, že kvalita zájazdu a kúpa dovolenky vyžaduje oveľa viac ako len ušetrené financie. Pri kúpe dovolenky by ste mali vyberať cestovnú kanceláriu, ktorá je na trhu už niekoľko rokov a referencie jej klientov hovoria jasnou rečou. Ich spokojnosť by mala byť na prvom mieste. A nielen to!

Výber kvalitnej cestovnej kancelárie má veľa plusov

Okrem toho, že sa o vás pri kúpe a výbere zájazdu postará kvalitný a skúsený tím zamestnancov, je tiež veľkou výhodou, keď má kancelária v ponúkaných letoviskách svojich delegátov, na ktorých sa môžete v prípade potreby bez problémov obrátiť. CK Solvex je zárukou kvality, ktorú overil čas. Na trhu je totiž už celých sedemnásť rokov a je tiež hrdým majiteľom certifikátu kvality a dôveryhodnosti EN ISO 9001 : 2015. Kým iné kancelárie bojujú so zákazníkmi a prežitím, cestovná kancelária SOLVEX získala prestížne ocenenie – Pečať Bonity a je tiež riadnym členom Slovenskej asociácie cestovných kancelárií a cestovných agentúr.

Nezabudnuteľná dovolenka so SOLVEXOM

Máte v pláne navštíviť Bulharsko, Turecko, Čiernu Horu, Chorvátsko, Grécko, Taliansko či naše malebné Slovensko? CK Solvex s množstvom pobočiek po celom Slovensku vám dokáže nájsť vytúžený zájazd, na ktorom si dokonale oddýchnete. V Bulharsku dokonca zastrešuje najviac letovísk, aby ste si vybrali dovolenku presne podľa vašich predstáv ako stovky zákazníkov pred vami. Verným klientom ponúka CK Solvex extra zľavy a dokáže vám vytvoriť zájazd aj na splátky. Skúsenosti v cestovnom ruchu a stovky spokojných klientov robia z CK Solvex jednotku na trhu.

Tu môžete zverejňovať svoje príbehy z Vašich vydarených dovoleniek, príbehy, rady, recenzie, skúsenosti, návody, postrehy…
CK SOLVEX, Námestie SNP 15, Bratislava 811 06, 02/2100 2100, solvex@solvex.sk

Ďakujeme pekne

Dobrý deň, chceli by sme sa spolu s partnerom poďakovať CK Solvex za krááásnu dovolenku,ktorú sme absolvovali 29.7 – 5.8 v Prímorsku v Bulharsku. Touto cestou by sme chceli poďakovať aj CK CESTA v Martine, kde nám ponúkli tento zájazd. Boli sme tam velmi spokojní so službami v hoteli Grand hotel Prímorsko. Ludia, more, pláž aj prostredie sa nám velmi páčilo. Teším sa na ďalšiu krásnu dovolenku s vami. Ďakujeme pekne.

klienti

ĎAKUJEM

Dobrý deň, chcem sa poďakovat a pochváliť pobočku CK Solvex Banská Bystrica za vynikajúcu dovolenku ktoru som absolvovala 11.7. – 22.7. na Kréte. Touto cestou by som chcela veľmi pekne poďakovat pani Mgr. Lucii Ernekovej, ktora so mnou riesila vybavenie tejto dovolenky. Som jej nesmierne vďačná že v čase ked moja 20 mesačná dcérka ochorela na dovolenke a nechceli nás ošetriť ,mi vyšla v ústrety ked som jej z Krety volala a pomohla mi vyriešiť daný problém.
Veľmi pekne ĎAKUJEM

klientka

Dakujeme velmi pekne.

Dobry den,
V termine od 14.7. – do 21.7. sme sa zucastnili zajazdu organizovaneho vasou CK. Islo o pobyt v hoteli Evrika Beach, Bulharsko, letecky z Kosic.
S dovolenkou sme boli maximalne spokojni, mali sme sa vyborne.

Dakujeme velmi pekne.

klienti

Dobrý deň

Dobrý deň, chcela by som CK Solvex za krásnu dovolenku v Turecku-Side-hotel Sural Resort, z ktorej sme sa vrátili dnes popoludní. Nemám čo vytknúť, perfektná organizácia, pobyt super, more, bazény úžasné, boli sme aj s 6-ročným, skutočne odporúčať rodinám s deťmi. Strava perfektná. Ľubica

Ľubica

Dobrý deň

Dobrý deň, dovoľte mi, aby som sa z celého srdca poďakovala Vašej delegátke Márii Matejíčkovej,ktorá mi počas dovolenky na Kréte v Kavrose svojou osobnou angažovanosťou, ľudskosťou a empatickým prístupom, nesmierne pomohla v mojej ťažkej situácii, keď moja maminka utrpela  počas dovolenky veľmi vážnu nehodu a musela byť hospitalizovaná v nemocnici Rethymno. Mária mi bola od okamihu ako som jej zavolala veľmi nápomocná -či už pri jej hospitalizácii, získavaní informácií od lekárov o jej zdravotnom stave až po zabezpečenie náhradných leteniek, ubytovania a transferu na letisko. Gratulujem Vám k výberu takého úžasného človeka ako je Mária, ktorá v zahraničí robí dobré meno Vašej CK a prajem Vám, aby ste mali aj v budúcnosti šťastie pri výbere takých úžasných ľudí. A ešte tisíc krát ďakujem Mária … Valkovcová Miroslava

Valkovcová Miroslava

Ešte raz ďakujem CK Solvex

Chcem sa poďakovať CK Solvex v BB, Dolná ul.za dovolenku v júni 2015 v Side Colakli v Sural resorte.
Bolo výborne. Som rada, že som využila túto CK, je na ňu spoľahnutie, naše požiadavky splnila nad očakávanie. Chystáme sa s nimi aj budúcnosti.  Ešte raz ďakujem CK Solvex.

klientka

Dobrý deň

Dobrý  deň,  v júli sme boli v hoteli ORIOS   v Primorsku a môžeme iba  pochváliť  vrelo doporučiť. Hotel  má výbornú polohu blízko pláže,  milý   personál, krásne izby a  výbornú stravu. Boli sme maximálne spokojní  a  už sa tešíme opäť o rok  s Vami na dovolenku . Ešte raz dakujeme za peknú dovolenku.  Martina a Ján

Martina a Ján

Este raz dakujem

Dobry den,
v dnoch 24.7. – 31.7. 2015 sme boli s priatelom s vasou CK na Krete v hoteli Dimitrion.
Chcem sa velmi podakovat za sluzby CK Solvex, ako aj za pristup delegatky Martiny, ktora nam bola pridelena. Naozaj bolo citit, ze jej zalezi na tom, ako sa vasi klienti citia, ci im nic nechyba a bola ochotna poradit. Hlavne bolo jasne, ze sa v prostredi velmi dobre vyzna.

Este raz dakujem

klienti

Dobrý deň

Dobrý deň,
chceli by sme sa poďakovať našej delegátke Márií Matejíčkovej na Kréte za jej precíznu a zodpovednú prácu. Nie vždy  sa stretávame s aktívnym prístupom delegáta   záujem o nás všetkých počas celého zájazdu až po odbavenie na letisku. Aj vďaka nej sme prežili v Kavros Resorte  príjemnú dovolenku v období 4.7.2015-15.7.2015.
Prajeme jej   i Vašej CK Solvex  veľa úspechov a spokojných klientov.

klienti

ďakujem

ďakujem delegátke Linde Spasovovej v Bulharsku za pomoc, keď veľmi promptne vyriešila pre mňa veľmi nepríjemnú situáciu a pomohla mi so skorším odletom na Slovensko.

klientka

vdaka

„S pobytom v Bulharsku s CK Solvex sme boli velmi spokojni, ubytovanie aj stravu hodnotime velmi dobre. Zucastnili sme sa aj fakultativneho vyletu vo Varne. Cela nasa dovolenka dopadla velmi dobre a my aj deti sme si ju uzili.

Este raz vdaka a urcite Vas a CK Solvex budem odporucat. „

klienti

Dakujeme

„Dobry den
Dakujen CK Solvex za perfektnu dovolen 26.7.2015 sme sa  vratili z Turecka Alanya Kleopatra Life. Hotel mi ponukla v CK BB Dolna ul vasa predajkyna. Perfektny hotel uzasny personal cez OKAY vsetko odchod z letiska vylety aj odvoz na letisko dokladne zoganizovane. Delegatka mila podala podrobne informacie. Nadherna dovolenka.Hotel vrelo doporucujem.CK Solvex nas opat nesklamala, Jediny nedostakok zle casy odletu pobyt ktory ponukate ako 7/8 je v skutocnosti 7/6 prichod do hotele v nedelu vecer meskanie lietadla ale to CK nedokaze ovplyvniť, odchod skoro rano
Dakujeme  Eva, Janka „

Eva, Janka

Dobrý deň

Dobrý deň,

od 7.8.do18.8.2015 sme strávili dovolenku v Bulharsku na Slnečnom pobreží „hotel Orel“ s vašou CK Solvex. Ďakujeme z celého srdca za prekrásnu dovolenku v nádhernom prosterdím, plážou,počasím a poskytovaním služieb. Hlavne ďakujeme vašej sprostrekovatelke Daniele Gálikovej. Tešíme sa na dovolenku s vami nabudúci rok

Mária a Roman

Mária a Roman

Prajem dobrý deň!

Prajem dobrý deň!
V dňoch od 4.7. – do 11.7. 2015 sme strávili prekrásnu dovolenku cez Vašu spoločnosť v Turecku v Alanyi – hotel Avena Resort&SPA. Bolo nás spolu 14 ľudí – partia priateľov zo Žitavian – v mene ktorých Vám chcem z celého srdca poďakovať za najkrajšiu dovolenku akú sme doteraz zažili.
Ďakujeme za perfektne zorganizovanie všetkých služieb prostredníctvom Vašej CK Solvex – za ústretovosť, promtnosť a profesionalitu pri riešení našich požiadaviek prostredníctvom mailu i telefonicky, perfektný let presne podľa plánu, odvoz autobusom z letiska v Antalyi bez čakania, výborné služby Vašich delegátov (ďakujeme Ivetke), perfektné ubytovanie, spokojnosť s personálom hotela, výborná a bohatá strava! Prišli sme výborne oddýchnutí, krásne opálení a plní zážitkov.
V lete 2016 by sme chceli znovu stráviť peknú dovolenku cez Vašu CK, preto Vás prosím, keď budete robiť ponuky na leto 2016 dajte mi prosím vedieť, aby sme si dovolenku rezervovali čo najskôr, a čo v najlepšej cene, keďže sa aj počet osôb, ktorí chcú ísť s nami o rok zväčší.
Ešte raz ďakujeme a tešíme sa o rok. Prajeme vám veľa úspechov a spokojných klientov.
S pozdravom, partia priateľov zo Žitavian

partia priateľov zo Žitavian

Dobrý deň

Dobrý deň,
chceli by sme sa poďakovať našej delegátke Martine v Hersonissose – Kréta za jej perfektnú prácu – úprimné rady, záujem o nás všetkých počas celého  zájazdu až po odbavenie na letisku. Prajeme jej veľa úspechov a spokojných klientov.

Iveta, Milan a deti  

Iveta, Milan a deti