Overená cestovná kancelária – CK Solvex

naša vydarená dovolenka v Bulharsku a iných destináciách

Na dovolenku len s kvalitnou a overenou cestovkou: Vieme, prečo si vybrať SOLVEX!

Chystáte sa počas leta alebo prázdnin s rodinou na dovolenku? Na to, aby ste si ju užili bez komplikácií, myslite už pri výbere samotného zájazdu. Mnohých zlákajú ponuky „first“ alebo „ultra last minute“, no verte, že kvalita zájazdu a kúpa dovolenky vyžaduje oveľa viac ako len ušetrené financie. Pri kúpe dovolenky by ste mali vyberať cestovnú kanceláriu, ktorá je na trhu už niekoľko rokov a referencie jej klientov hovoria jasnou rečou. Ich spokojnosť by mala byť na prvom mieste. A nielen to!

Výber kvalitnej cestovnej kancelárie má veľa plusov

Okrem toho, že sa o vás pri kúpe a výbere zájazdu postará kvalitný a skúsený tím zamestnancov, je tiež veľkou výhodou, keď má kancelária v ponúkaných letoviskách svojich delegátov, na ktorých sa môžete v prípade potreby bez problémov obrátiť. CK Solvex je zárukou kvality, ktorú overil čas. Na trhu je totiž už celých sedemnásť rokov a je tiež hrdým majiteľom certifikátu kvality a dôveryhodnosti EN ISO 9001 : 2015. Kým iné kancelárie bojujú so zákazníkmi a prežitím, cestovná kancelária SOLVEX získala prestížne ocenenie – Pečať Bonity a je tiež riadnym členom Slovenskej asociácie cestovných kancelárií a cestovných agentúr.

Nezabudnuteľná dovolenka so SOLVEXOM

Máte v pláne navštíviť Bulharsko, Turecko, Čiernu Horu, Chorvátsko, Grécko, Taliansko či naše malebné Slovensko? CK Solvex s množstvom pobočiek po celom Slovensku vám dokáže nájsť vytúžený zájazd, na ktorom si dokonale oddýchnete. V Bulharsku dokonca zastrešuje najviac letovísk, aby ste si vybrali dovolenku presne podľa vašich predstáv ako stovky zákazníkov pred vami. Verným klientom ponúka CK Solvex extra zľavy a dokáže vám vytvoriť zájazd aj na splátky. Skúsenosti v cestovnom ruchu a stovky spokojných klientov robia z CK Solvex jednotku na trhu.

Tu môžete zverejňovať svoje príbehy z Vašich vydarených dovoleniek, príbehy, rady, recenzie, skúsenosti, návody, postrehy…
CK SOLVEX, Námestie SNP 15, Bratislava 811 06, 02/2100 2100, solvex@solvex.sk

Ďakujeme CK Solvex

Ďakujeme CK Solvex za opäť skvelú dovolenku, tento krát na Kréte v hoteli Agelia Beach s odletom zo Sliača. Let, ubytovanie, All inclusive a personál bol skvelý :). Ďakujeme aj delegátkam Majke a Marcelke, ktoré nám spríjemnili pobyt :). Ste super kočky! Tešíme sa na ďalšiu dovolenku s CK Solvex a odporúčame :).

klienti

Dobrý deň

Dobrý deň,

chcel by som sa poďakovať za krásnu dovolenku v hoteli Miramare na Kréte. Vynikajúce služby hotela s bohatým All Inclusive, poloha hotela na pláži ako i rôznorodosť strediska nám vykúzlili nezabudnuteľnú dovolenku. Taktiež delegátka bola veľmi milá a ochotne nám odpovedala na otázky ohľadom ostrova.
Hotel budem určite odporúčať.

klient

Ďakujeme CK SOLVEX

Ďakujeme CK SOLVEX za fantastickú dovolenku! Hotel Sural Resort je vynikajúci, po všetkých stránkach… vždy usmiati a ochotní čašníci, milý personál, výborné jedlo, krásna pláž a obrovská upravená záhrada. V blízkosti hotela sú bohaté nákupné možnosti. Určite odporúčame výlet do historického centra Side.
V Turecku sme boli prvýkrát a určite sa tam ešte vrátime s vašou CK SOLVEX! 🙂

klienti

Ďakujeme

Chceli by sme sa poďakovať CK Solvex za jednu z najúžasnejších dovoleniek akú sme kedy mali. Boli sme v Grécku prvý krát a určite zopakujeme. Oceňujeme čistotu hotela, milý prístup personálu, polohu v blízkosti pláže a nákupných možností. Takisto dostupnú vzdialenosť od mesta Rethymno. Radi sme sa prechádzali úzkymi romantickými uličkami kde je plno reštaurácií, taverien, obchodíkov a nasávali sme pravú Grécku atmosféru. Ďakujeme

klienti

Všetko bolo výborné

Rád by som sa poďakoval CK Solvex za pobyt last minut skutočne vybavovaný na poslednu chvíľu v Turecku- Alanya hotel KLAS Dom.Oceňujeme predovšetkým ústretové a promtné reakcie kde sa za par hodín nám  dostalo možnosti stráviť jeden z najkrajších pobytov pri mori.Ešte raz vrela vďaka všetkým z CK, ktorí sa podieľali na vybavovaní naležitosti stým spojené.Všetko bolo výborné.

klienti

Bolo super.

Chcela by som sa poďakovať za prekrásnu dovolenku, ktorú sme s manželom prežili na Kréte. Leteli sme zo Sliača. Mgr. Kataríne Račákovej za sprostredkovanie už druhej dovolenky s cestovnou kanceláriou Solvex. Bolo super.

klienti

Dobrý deň

Dobrý deň. Touto cestou by som sa vám chcel poďakovať za celú dovolenku, ktorá prebehla úplne bez problémov n Rhodose. Som maximálne spokojný s celým priebehom, ako aj s ubytovaním v stredisku Faliraki. Jednoznačne si ďalšiu dovolenku budem hľadať cez vašu cestovnú kanceláriu Solvex, pretože keď som s niečím spokojný, tak to nezvyknem meniť. Ďalej by som chcel pochváliť delegátku cestovky slečnu Máriu Martišovú, ktorá bola skutočne profesionálna a ochotná. Bezproblémov nám odpovedala na všetky otázky a plnohodnotne nás informovala o všetkom, čo sme chceli vedieť. Touto cestou sa chcem poďakovať aj jej. Už teraz sa teším, až budem vybavovať nejakú dovolenku cez vašu cestovnú kanceláriu do nejakej krásnej destinácie. Nech sa vám darí.
S pozdravom
Rastislav K.

Rastislav K.

Ešte raz Vám srdečne ďakujem

Vážená pani riaditeľka,

týmto mailom Vám chcem vyjadriť úprimné poďakovanie za ochotu, námahu a starostlivosť pri hľadaní a nájdeni mojich osobných veci (peňaženky), veľmi si to cením.
Ešte raz Vám srdečne ďakujem.

klient

Pekný deň, Vám prajem!

Pekný deň, Vám prajem!
S manželkou a s vnučkou sme sa zúčastnili dovolenkového pobytu na Kréte v oblasti Mália, v termíne od 22.:8.  do 2.9.2015. Počas pobytu som utrpel nehodu v mori. Chcem sa úprimne poďakovať Vašej skvelej delegátke sl. Martinke Bohunickej za jej ľudský prístup a pomoc, vybavovanie náležitostí s poisťovňou a komunikáciu s lekármi a s mojou rodinou, pre ktoré  bola veľkou oporou. Je to úžasný človek , pred ktorým sa hlboko skláňam. Tisíc krát vrelá vďaka , Martinka !  Soňa, Ninka, Jožo

Soňa, Ninka, Jožo

Dakujeme

Dovolenka v Turecku bola uzasna,vynikajuci hotel,strava vlastne vsetko.Velmi ochotna delegatka Simonka Vrablicova.Dakujeme a o rok dufam zas.:-D

klienti

Dobrý deň

Dobrý deň,aj ja sa Vám chcem poďakovať za príjemnú dovolenku v hoteli Riva, ktorú som zohnala na poslednú chvíľu.Bola som velmi spokojna s výberom hotela, vyzeral ako nový,areal hotela sa mi tiež veľmi páčil, z balkona som čerpala dobrú energiu, palmy,kvety, stromy, pekná úprava a hlavne čistota. Strava bola tiež veľmi dobrá, na nič sa nemuselo čakať v radách, čo mi tiež vyhovovalo. Bola som z Vašej CK už 3 krát, a vždy som bola spokojná . Milka

Milka

Dobrý deň

Boli sme tento rok prvýkrát s vašou CK na dovolenke v Bulharsku = všetkým možem len odporúčať. Skvelá komunikácia pri nákupe cez internet, ústretovosť.
Hotel Kalina Garden = milo nás prekvapil, skvelá strava, dobré animácie pre deti.Čistučká voda v bazéne.

klienti

Dobrý deň

Dobrý deň, touto cestou by som chcel veľmi poďakovať delegátovi Jančimu zo Slnečného pobrežia v BG, ktorý svojimi znalosťami a skúsenosťami a informáciami a ochotou nám ukázal všetky zákutia tohto miesta, poradil aké miestne jedlá a nápoje máme ochutnať a všetko ostatné 🙂 Janči ďakujeme veľmi pekne Jožko, Slavko a Miňo 🙂

Jožko, Slavko a Miňo :)

Dobrý den

Dobrý den, vrátili sme sa z dovolenky v Turecku Alanya, ubytovaní sme boli v hoteli Kleopatra life, personál perfektny uzasná slečna delegátka Simona podala nam vycerpávajuce informacie ohľadne mesta a jej doporucenie nahliadnut do rušného nočného života nás veľmi očarilo,ked sme si chceli vychutnať nakupovanie delegátka nám odporúčila LC Waikiki a týmto jej chceme veľmi podakovať a hodnotili by sme služby 10/10…sluzby hotela 9/10 určite vašu CK budeme na budúci rok opať kontaktovať   Daniela a Peter

Daniela a Peter

Ďakujem veľmi pekne za super dovolenku

Ďakujem veľmi pekne za super dovolenku v Turecku, Sural Rezort Side, ktorú sme mali cez CK Solvex. Všetko bolo výborné.

klienti