Overená cestovná kancelária – CK Solvex

naša vydarená dovolenka v Bulharsku a iných destináciách

Na dovolenku len s kvalitnou a overenou cestovkou: Vieme, prečo si vybrať SOLVEX!

Chystáte sa počas leta alebo prázdnin s rodinou na dovolenku? Na to, aby ste si ju užili bez komplikácií, myslite už pri výbere samotného zájazdu. Mnohých zlákajú ponuky „first“ alebo „ultra last minute“, no verte, že kvalita zájazdu a kúpa dovolenky vyžaduje oveľa viac ako len ušetrené financie. Pri kúpe dovolenky by ste mali vyberať cestovnú kanceláriu, ktorá je na trhu už niekoľko rokov a referencie jej klientov hovoria jasnou rečou. Ich spokojnosť by mala byť na prvom mieste. A nielen to!

Výber kvalitnej cestovnej kancelárie má veľa plusov

Okrem toho, že sa o vás pri kúpe a výbere zájazdu postará kvalitný a skúsený tím zamestnancov, je tiež veľkou výhodou, keď má kancelária v ponúkaných letoviskách svojich delegátov, na ktorých sa môžete v prípade potreby bez problémov obrátiť. CK Solvex je zárukou kvality, ktorú overil čas. Na trhu je totiž už celých sedemnásť rokov a je tiež hrdým majiteľom certifikátu kvality a dôveryhodnosti EN ISO 9001 : 2015. Kým iné kancelárie bojujú so zákazníkmi a prežitím, cestovná kancelária SOLVEX získala prestížne ocenenie – Pečať Bonity a je tiež riadnym členom Slovenskej asociácie cestovných kancelárií a cestovných agentúr.

Nezabudnuteľná dovolenka so SOLVEXOM

Máte v pláne navštíviť Bulharsko, Turecko, Čiernu Horu, Chorvátsko, Grécko, Taliansko či naše malebné Slovensko? CK Solvex s množstvom pobočiek po celom Slovensku vám dokáže nájsť vytúžený zájazd, na ktorom si dokonale oddýchnete. V Bulharsku dokonca zastrešuje najviac letovísk, aby ste si vybrali dovolenku presne podľa vašich predstáv ako stovky zákazníkov pred vami. Verným klientom ponúka CK Solvex extra zľavy a dokáže vám vytvoriť zájazd aj na splátky. Skúsenosti v cestovnom ruchu a stovky spokojných klientov robia z CK Solvex jednotku na trhu.

Tu môžete zverejňovať svoje príbehy z Vašich vydarených dovoleniek, príbehy, rady, recenzie, skúsenosti, návody, postrehy…
CK SOLVEX, Námestie SNP 15, Bratislava 811 06, 02/2100 2100, solvex@solvex.sk

Dobry den

vcera sme sa vratili z dovolenky v Kalabrii cez vasu cestovku. Boli sme v hoteli Baia D, Ercole. Chceme vyjadrit velku spokojnost a tiez pochvalu pre velmi milu, prijemnu a tiez kompetentnu delegatku Dominiku. Este raz dakujeme za pekne chvile a ak nezabudnete odovzdajte jej nase pozdravy.

klienti

poďakovanie

týmto by som sa chcela poďakovať za úžasnú dovolenku v BUlharsku .Hotel je výborný ,jedla a pitia dostatok ,bohaté raňajky ,obed aj večera ,poobede malý bufet ,od rána do večera zmrzlina ,na raňajky palacinky a všetko možné ..veľmi príjemný personál hotela ,výborný animácie ,zapájal sa každý ,vždy sa niečo deje ,či cvičenia ,aerobik ,vodné pólo..o deti je perfektne postarané ,bazén priestranný a dosť veľký rozdelený na 2 časti pre deti a dospelých ,lehátok a slnečníkov je dostatok .Izby každý den upratané …jednoducho skvelé .hotel je v centre Slnečného pobrežia teda kto má radšej klud asi mu nebude vyhovovať ,ale okna tesnia dokonale tak bolo v pohode .Pre deti v areáli hotela veľa atrakcíí .šmýkľavky ,preliezky a rôzne hry 🙂

klientka

Chcem sa poďakovať za skvelú dovolenku v Prímorsku

Chcem sa poďakovať za skvelú dovolenku v Prímorsku, hotel Orios. Všetko sa nám páčilo, strava, hotel, more, personál,len mám jednu námietku. Nepotrebujem počuť slovenské piesne pri bazéne ani anglické, ale čaro by to malo počuť bulharské, ktoré sme tam nepočuli ani raz.

klienti

Dobrý deň

Stredisko v skutku veľmi krásne, čisté s možnosťou rôznych športových aktivít. Pred hotelom sa nachádza pomerne veľký bazén.  Samotný hotel bol krásny, čistý, izby úplne postačujúce a taktiež veľmi čisté. Denne sa o čistotu a celý chod hotela  starali profesionálne zamestnanci. V prípade nejakej požiadavky či opravy ihneď reagovali a danú závadu odstránili.
Taktiež jedlo a nápoje boli výborné, chutné a bolo toho všetkého dostatok. Naozaj sa dovolenkár nemusí báť, že v tomto hotely bude hladný či smädný….
O našu zábavu ako aj o prípadné vybavovanie niektorých záležitosti sa postarali naši delegáti, ktorí boli pre nás k dispozícii vlastne vždy.
Celkové dojmy z tejto dovolenky spolu s manželkou máme výborné. Úprimne môžem všetkým vrelo odporúčať.

klienti

poďakovanie

Rád by som sa touto cestou poďakoval CK Solvex v Košiciach a konkrétne p. Ing. Márii Jergovej za jej maximálnu ústretovosť a profesionalitu pri vybavovaní našich predstáv a požiadaviek ohľadom dovolenky. Z jej strany nám bola ponúknutá možnosť absolvovať dovolenku v Bulharsku na Slnečnom pobreží v hotely Kalina Garden.
Stredisko v skutku veľmi krásne, čisté s možnosťou rôznych športových aktivít. Pred hotelom sa nachádza pomerne veľký bazén.  Samotný hotel bol krásny, čistý, izby úplne postačujúce a taktiež veľmi čisté. Denne sa o čistotu a celý chod hotela  starali profesionálne zamestnanci. V prípade nejakej požiadavky či opravy ihneď reagovali a danú závadu odstránili.
Taktiež jedlo a nápoje boli výborné, chutné a bolo toho všetkého dostatok. Naozaj sa dovolenkár nemusí báť, že v tomto hotely bude hladný či smädný….
O našu zábavu ako aj o prípadné vybavovanie niektorých záležitosti sa postarali naši delegáti, ktorí boli pre nás k dispozícii vlastne vždy.
Celkové dojmy z tejto dovolenky spolu s manželkou máme výborné. Úprimne môžem všetkým vrelo odporúčať.

S pozdravom, J. Fabián

J. Fabián

poďakovanie

Týmto chcem vyjadrit úprimné poďakovanie za zabezpečenie skvelej dovolenky prostredníctvom CK Solvex, ktorú sme strávili v hoteli Istron Bay Kreta v júni 2016. Vsetko bolo zabezpečené a načas vzmysle prísľubu CK. Určite využijem Vaše sľužby aj v budúcnosti.

klienti

Milujeme Bulharsko !

Dobrý deň, tento rok sme sa rozhodli pre Prímorsko, hotel Orios. Bola to úžasná a nezabudnuteľná dovolenka. Nádherné more, počasie a atmosféra. Veľká vďaka patrí aj delegátom, ktorý sa príkladne o hostí starali, delegát David, Matej, Katka a Zoltán. Tiež veľká vďaka patrí čašníkom hotela,vždy usmievaví a dobre naladení nám spríjemňovali celý pobyt. Personál hotela milí a priateľskí 🙂 Ďakujeme za skvelú dovolenku ! Milujeme Bulharsko !

klienti

Skvela dovolenka za prijateľnú cenu

Skvela dovolenka za prijateľnú cenu. Na Slnečnom pobrezi som bol uz viac krát, ale hotel Slavyanski ma milo prekvapil a to v každom smere. Denne upratana izba, vynesené smetné koše, ustlana posteľ, doplnený toaletný, vyleštený popolník, atd. Čisto v celom hoteli. Chladnička v izbe. Kompletne zrekonštruovaný, individuálna klíma, pláž pár metrov, stravovanie na Bulharsko chutne a vždy bolo dostatok. Bazén platený, ale je to skôr výhoda ako nevýhoda, aspoň sa vždy našlo voľne miesto i lehatka so slnečníkom. Bar pri bazéne. Cena dvoch lehátok so slnečníkom 10 leva, cca 5€. Oproti cenám na pláži je to iba zlomok poplatku. Pivko v bare pri bazéne 2,5 leva. Free bus každých 10 minut do aquaparkov. Odporúčam ten v Nessebare. Wifi free na izbách. Jednoducho niet ani co vytknúť a väčšina 4 a 5 * hotelov je na tom horšie i ked zvonku síce vyzerajú luxusne. Kto rad este aj nakupuje, treba ísť s prázdnym kufrom. Lebo cestou späť bude iste plny. Takze dakujem za príjemnú dovolenku a určite využijem služby i v budúcnosti.

klienti

super dovolenka

Boli sme v lete cez Vašu cestovku v hotely Trakia Garden a chcem ju odporučť všetkým, hlavne rodinám s deťmi, boli sme maximálne spokojný, čo sa týka jedla, izieb, obsluhy proste všetkého.A samozrejme poďakovanie patrí aj našej delegátke ktorá nám bola vždy po ruke. Takže ak dovolenka tak len s Vašou cestovnou kanceláriou.Ešte raz ďakujeme za super dovolenku

klienti

podakovanie

Radi by sme podakovali delegatke Martinke za ochotu pocas dovolenky v hotely Istron Bay hotel.Je to nadherne miesto a odporucame pre oddych.

klienti

Dakujeme

Bol som so svojou rodinkou prvykrat v Bulharsku letecky.Vsetkym sa nam velmi pacilo,len strava v hoteli nam prve dni robila problemy,lebo sme si tazko zvykali na ich „koreniste,mlete“jedla.Aj pocasie bolo super,more 10 minut od hotela a aj vecerne prechadzky po meste sa nam pacilo.Zilo to tam vsade.Dakujeme

klienti

poďakovanie

Rada by som sa touto cestou poďakovala CK Solvex za príjemne strávenú dovolenku v hoteli Orios v Prímorsku. Boli sme nesmierne spokojní s ubytovaním, stravou, službami, priateľským prístupom personálu, ako aj samotnou polohou hotela. Tento hotel budeme odporúčať našim známym. Aj v budúcnosti sa pri výbere a zabezpečení dovolenky určite obrátime len na CK Solvex 🙂

klienti

Dobrý deň

Sme dôchodcovia a boli sme s Vašou cestovkou v Bulharsku a na Kréte. Leteli sme zo Sliača. Bolo super.Uvítali by sme let zo Sliača aj na Malorku.

klienti

Ďakujeme

Ďakujeme celému tímu CK Solvex za vynikajúcu dovolenku. Poďakovanie patrí aj priateľskému personálu hotela Gladiola Star**** na Zlatých Pieskoch v Bulharsku za výborné služby a delegátke Pepi za príjemnú spoločnosť. Severné pobrežie Čierneho mora nás očarilo priestrannými dlhými plážami so zlatistým pieskom a množstvom atrakcií. Zažili sme aj plávanie s delfínmi :). My sa tam určite vždy radi vrátime…

klienti

Dobrý deň

Dobrý deň,

chceli by sme sa poďakovať CK Solvex za super dovolenku v hotely Astoria na Slnečnom Pobreží. Užili sme si dovolenku v septembri. Ubytovanie ako aj stravovanie bolo naozaj veľmi dobré a splnilo naše očakávania. Hotel naozaj odporúčame aj pre jeho výbornú polohu a blízkosť pláže.  Veľmi radi využijeme služby CK Solvex aj ďalšie roky;)

klienti